01

Máte estetický problém se zuby?

Často lidem něco na svých zubech vadí a nejsou s nimi spokojeni. Ať už různé pigmentace, zubní kámen, tmavé okraje kolem výplní, různé odstíny protetických prací.

Harmonii úsměvu navíc doplňuje linie narůžovělé dásně a sklony a tvary zubů, nejvíce v oblasti horních předních šesti zubů.

Všechny tyto věci se dají řešit v rámci komplexní terapie. V péči o dokonalý úsměv navíc využíváme bělení vlastních zubů.

.

.

02

Bělením zubů jsme schopni ještě navíc naprosto bezpečnou metodou zesvětlit odstín zubů tak, že působí zářivějším bělejším vzhledem.

K domácímu použití dáváme gely 10 a 16% karbamid peroxidu a při ordinačním bělení gel 6% peroxidu. Složení gelů minimalizuje citlivosti zubů, i tak se ovšem u některých pacientů může vyskytnout přechodná přecitlivělost zubů na chlad a kyselé, jenž během krátké doby vždy odezní.

Během ani po procesu bělení není potřeba dodržovat tzv. bílou dietu, nemá na výsledek vliv.

.

.

.

Domácí bělení


Průběh

Celkové zesvětlení odstínu zubů nejšetrnější metodou. Vhodné ve všech indikacích. Po vyčištění zubů, odstranění pigmentací zhotovíme nosiče gelu.

Při pravidelné domácí aplikaci přes noc po dobu 2-3 týdnů dochází k postupné změně odstínu. Lze následně doplnit a ordinační bělení gely s vyšší koncentrací.

Vnitřní bělení


Průběh

Problematický odstín jednoho zubu, nejčastěji vznikající na podkladě úrazu nebo netěsnící kořenové výplně.

I tento problém lze řešit v ordinaci zubního lékaře, po opravě na základě diagnostiky a poté aplikaci bělící vložky. Nejčastěji 2-4 aplikace v rozmězí dvou týdnů.

Lze navázat domácím bělěním všech zubů.